• جمعه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

تفاهم نامه همکاری فی مابین شهرداری و شورای اسلامی شهر یزد با سازمان جهانی تبلیغات (IAA) امضاء شد

تفاهم نامه همکاری فی مابین شهرداری و شورای اسلامی شهر یزد با سازمان جهانی تبلیغات (IAA) امضاء شد

در نشستی با حضور استاندار، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، رئیس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار شهر جهانی یزد و مدیران ارشد سازمان (IAA)، تفاهم نامه همکاری فی مابین شهرداری و شورای اسلامی شهر یزد با سازمان جهانی تبلیغات (IAA) امضاء شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد - در نشستی با حضور استاندار، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، رئیس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار شهر جهانی یزد و مدیران ارشد سازمان (IAA) در سالن حمیدیا استانداری یزد برگزار شد، تفاهم نامه همکاری فی مابین شهرداری و شورای اسلامی شهر یزد با سازمان جهانی تبلیغات (IAA) با هدف ارتقاء شاخص های اقتصادی و فرهنگی شهر میراث جهانی یزد امضاء شد.

در حال حاضر بیش از ۸۰ کشور جهان دارای دفاتر فعال و اکثر انجمن ها، اتحادیه ها، فدراسیون ها و سازمان ها و نهادهای بین المللی حوزه ی بازارسازی، بازاریابی، تبلیغات و رسانه در سطوح ملی، منطقه ای، قاره ای و بین المللی عضو این سازمان هستند. امروزه صنایع، تولید کنندگان و متخصصان بازارسازی و تبلیغات تجاری می توانند از طریق این سازمان به دانش فنی و پشتوانه ی تجربیات فوق العاده در مسیرهای استاندارد سازی رفتار با جامعه ی مخاطب دست یابند.

 دفتر نمایندگی سازمان جهانی تبلیغات در جمهوری اسلامی ایران از سال ۲۰۱۴ بر مبنای قوانین موضوعه داخلی و بین المللی تاسیس شده است.

 

گزارش تصویری را از اینجا ببینید

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد عنوان کرد: مدیریت پل های عابر پیاده در ساختار تشکیلاتی سازمان تعریف نشده است

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با بیان اینکه مدیریت پل‌های عابرپیاده شهر یزد به این سازمان واگذار شده است، گفت: این موضوع در ساختار...

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ 67 بازدید