• پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

ساماندهی و بررسی پرونده های پرسنل

ساماندهی و بررسی پرونده های پرسنل

به گزارش حوزه مدیریت سرمایه انسانی شهرداری با توجه به تاکید معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی ، بررسی و ساماندهی پرونده های پرسنل در راس کار قرار گرفت.

دشتی مدیرسرمایه انسانی شهرداری از ساماندهی 316 مورد از پرونده های پرسنل خبر داد. ایشان عنوان نمود: پروژه ساماندهی و مرتب سازی پرونده کارکنان از تاریخ 96/09/20 آغاز و همچنان ادامه دارد و تا کنون 96 مورد پرونده کارکنان رسمی ، 85 مورد پرونده کارکنان قرارداد کار معین و 135 مورد پرونده کارمندان پیمانی مورد بررسی قرار گرفته که ضمن ساماندهی و پوشه بندی مدارک، به روز رسانی اطلاعات در سیستم پرسنلی نیز انجام گردیده که برای رفع مغایرتهای احتمالی با کارکنان نیز مکاتبه شده است.

همچنین در خصوص ارتقاء شغلی کارکنانی که بالای 20 سال خدمت کرده اند به بررسی احکام و مدارک مربوطه پرداخته شد و مکاتبات جهت ارائه مدارک مورد نیاز ارتقاء شغلی کارمندان رسمی انجام و در مورد کارگران رسمی و قراردادی اقدامات لازم برای تغییر شغل یا ارتقاء گروه نامبردگان و طرح در کمیته طبقه بندی مشاغل در دست اقدام می باشد.

در ادامه فعالی ضمن تشکر از تلاش مضاعف همکاران در حوزه مدیریت سرمایه انسانی، اذعان نمود " همه همکاران در معاونت برنامه ریزی و توسعه تمام تلاش خود را می نمایند تا پرسنل به حق و حقوقات قانونی خود دست یابند.

معاونت برنامه‌ريزي و توسعه شهرداري يزد