• جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

جلسه هم اندیشی دانشگاه یزد و شهرداری

جلسه هم اندیشی دانشگاه یزد و شهرداری

جلسه هم اندیشی دانشگاه و شهرداری برگزار گردید.

   اولین جلسه با حضور معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری یزد، معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه یزد و جمعی از اعضای هیأت علمی آن دانشگاه در محل دانشگاه یزد برگزار گردید.

در ابتدای جلسه معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه یزد ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی به هریک از میهمانان حاضر در جلسه بیان داشت: هدف از برگزاری این نشست آشنایی هرچه بیشتر اساتید با موضوعات و مفاد تفاهم نامه فی مابین دانشگاه و شهرداری بوده و این نهاد آمادگی خود را برای تعامل و همکاری های مستمر خود اعلام می نماید.

در ادامه هریک از اعضای هیأت علمی دانشگاه یزد با معرفی دانشکده ها و پژوهشکده ها و ارائه رزومه ای از فعالیت های صورت گرفته درآنها اعلام نمودند شهرداری می تواند براساس اولویت های خود مسائل، موضوعات و نیازهای مرتبط با هریک از دانشکده ها را اعلام نموده تا بتوان راه حل های تخصصی و علمی برای آن برنامه ریزی نمود.

سپس فعالی بیان داشت: دانشگاه به عنوان بازوی تخصصی و علمی شهرداری در قالب تفاهم نامه دیده شده ونیاز است تا این تفاهم نامه اجرایی گردد. بنابراین با برگزاری جلسات به صورت مستمر ضمن آشنایی دانشگاه با نیازها و مشکلات شهرداری بتوان در کوتاهترین زمان ممکن برای رفع نیازها و حل مشکلات، پروژه های علمی- تخصصی و تحقیقاتی را تعریف نمود.

وی اضافه نمود : شهرداری در مباحث شهر هوشمند، معماری سازمانی، بهره وری و ارائه خدمات رفاهی به پرسنل، مباحث منابع انسانی،  فناوری اطلاعات، اقتصاد، روشهای بودجه ریزی، مهاجرت خاکستری به شهر یزد و.... دارای نیازها و کاستی هایی است که ان شاءا... با تعامل و همکاری بیشتر و بهتر و ارائه راه حل های تخصصی در قالب پروژه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت بتوان آنها را مرتفع  تا بر مبنای شهری زیست پذیر ارائه خدمت نمود.

معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری یزد