• جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

تجلیل از مقام آوران مسابقات ورزشی کارمندان دولت

تجلیل از مقام آوران مسابقات ورزشی کارمندان دولت

با اهدا حکم قهرمانی از مقام­آوران مسابقات ورزشی کارمندان دولت در سال 97 تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه­ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری یزد در این مراسم که با حضور نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری و معاون مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد تیر ماه سال جاری در سالن ملاصدرا مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی منابع طبیعی استان برگزار شد از مقام آوران مسابقات کارمندان دولت در سال 97 تجلیل شد.

این مراسم شاهد حضور پررنگ پرسنل شهرداری یزد در جمع مقام آوران تیمی و انفرادی این مسابقات بود. شهرداری یزد با اعزام پرسنل خود در مسابقات تیمی آقایان موفق به کسب مقام اول طناب کشی، مقام دوم فوتسال و مقام سوم تنیس روی میز شد و نیز در مسابقات انفرادی آقایان در آمادگی جسمانی مهدی مصطفی زمانی مقام دوم رده سنی اول (29 سال و کمتر )، میثم بابری مقام اول رده سنی دوم (30 تا 34 سال) ، حمید صداقت مقام اول رده سنی سوم (35 تا 39 سال) ، مجید شمشیری مقام سوم رده سنی چهارم(40 تا 44 سال) و علی قطب الدینی مقام دوم رده سنی ششم ( 50 سال و بالاتر) را کسب کردند و همچنین خانم یگانه فرد موفق به کسب مقام اول مسابقات آمادگی جسمانی بانوان در رده سنی چهارم شدند.

معاونت برنامه­ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری یزد با تشکیل کمیته­های تخصصی ورزشی در راستای ارتقاء سلامت پرسنل شهرداری در حال اجرای برنامه­های آموزشی برای پرسنل و خانواده آنها در سال
1398است.

 

                                                                               معاونت برنامه ­ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری یزد