• جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با حوادث غیرمترقبه

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با حوادث غیرمترقبه

معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری جهت آشنایی بیشتر پرسنل با مسایل مربوط به آشنایی با حوادث غیرمترقبه و مدیریت بحران، دوره ای در این زمینه برگزار کرد.

 

محمود دهقان قائم مقام شهردار و سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی مدیریت بحران را یکی از مهمترین مسائل دانسته و ابراز نمود مهمترین مسئله پیش رو در مدیریت بحران، نظارت و پیشگیری برای کاهش آثار حوادث غیرمترقبه و بلایای طبیعی در کشور است.

وی ادامه داد: برای مدیریت صحیح و اصولی بحران در کشور باید برنامه جامع و همه جانبه با تمرکز بر مساله پیشگیری و پیش بینی را تدوین کرده و ضمن شناخت تمامی ظرفیت‌ها و توانمندیهای موجود، امکانات و منابع را به خوبی در این راستا تجمیع کنیم و در این راستا اولین قدم آشنایی شهروندان جهت مقابله با حوادث و بلایای طبیعی می باشد.

این دوره که با مدرسی آقای فلاح دانشجوی دکترای مدیریت بحران برگزار گردید. معاونین، مدیران، پرسنل شهرداری و همچنین کارمندان سایر نهادهای استان شرکت نمودند.

اهم مباحث دوره ، مقابله با حوادث غیرمترقبه نظیر سیل ، زلزله ، طوفان و ... بود که به طور کامل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دوره فوق به مدت 16 ساعت از روز پنجشنبه 95/04/31  لغایت دوشنبه 95/05/04 در محل فرهنگسرای شهرداری یزد برگزار و  مقرر شد به شرکت کنندگان گواهی پایان دوره اعطاء گردد.

معاونت برنامه‌ريزي و توسعه سرمایه انسانی شهرداري يزد