• جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

برگزاری جلسه هم اندیشی مسئولین شهرداری در رابطه با پروژه نیازسنجی محلات شهر یزد

برگزاری جلسه هم اندیشی مسئولین شهرداری در رابطه با پروژه نیازسنجی محلات شهر یزد

جلسه هم اندیشی و ارائه نقطه نظرات مسئولین شهرداری در راستای مشارکت شهروندان برگزار گردید.

دوشنبه سوم اردیبهشت جلسه ای درمورد نیاز شهرداری به مشارکت شهروندان در طراحی، عمران و آبادانی شهر با همکاری حوزه معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری و مجری طرح پروژه نیازسنجی عمومی محلات شهر یزد برگزار شد.

در این جلسه که معاونین، مدیران و روسای سازمانهای تابعه شهرداری حضور داشتند تدابیری در خصوص مشارکت شهروندان در مسائل شهری اندیشیده شد.

فعالی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی بیان نمود: با توجه به تاکیید شهردار محترم مبنی بر مشارکت شهروندان و بررسی نیازهای محلات و مناطق شهر و مرتفع نمودن مشکلات آنها، اقدام به تشکیل این جلسه گردیده تا بتوانیم مشارکت مردم را در امورشهری شاهد باشیم.

در این جلسه دکتر مرادی مدیر پروژه نیازسنجی عمومی محلات شهر یزد ضمن تشکر از مسئولین، به توضیح پرسش نامه هایی پرداخت که  برای این منظور تهیه شده بود.

پرسشنامه های طراحی شده شامل مواردی از قبیل: میزان رضایت مندی شهروندان از ارائه خدمات شهرداری ، دغدغه ها و مسائل مربوط به محلات و مناطق و .. بود.

در این گردهمایی مدیران مناطق و روسای سازمانها دغدغه های عمومی مردم را بازگو نموده و اجرای طرح را بسیار مفید و حائز اهمیت دانستند.

در پایان مقرر گردید شرکت مجری پرسش نامه ها را با توجه به مشکلات و مسائل شهروندان طراحی نموده تا پس از بررسی، شروع به کار نمایند.  

 

( معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری یزد)