• جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

امضای تفاهم نامه فی مابین دانشگاه یزد و شهرداری یزد

امضای تفاهم نامه فی مابین دانشگاه یزد و شهرداری یزد

   صبح روز یکشنبه مورخ 97/05/14 جلسه ای با حضور جمالی نژاد شهردار یزد، سفید رئیس شورای اسلامی شهر و تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر، معاونین و مدیران شهرداری، اولیاء ریاست دانشگاه یزد و جمعی از اعضای هیأت علمی ، در خصوص امضاء تفاهم نامه فی مابین دانشگاه یزد و شهرداری، در محل سالن جلسات شهرداری برگزار شد.

  معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی ضمن خیرمقدم به مدعوین بیان داشت: تفاهم نامه ای درسال 1392 فی مابین شهرداری یزد و دانشگاه یزد به مدت سه سال منعقد گردیده که هم اکنون با توجه به جهانی شدن شهر یزد و در راستای شهری هوشمند و به منظور ایجاد بسترهای مناسب و گسترش همکاری های پژوهشی، فناوری، مطالعاتی و مشاوره ای، اصلاحاتی بر روی تفاهم نامه انجام و به مرحله امضاء رسید. فعالی اضافه نمود: استفاده از متخصصین دانشگاه یزد در امور مطالعاتی و پژوهشی در صرفه جویی زمان و هزینه شهرداری حائز اهمیت می باشد.

  در ادامه، شهردار مساله برنامه محوری شهرداری را مطرح تموده و اظهار داشت: حضور دانشگاهیان متخصص در زمینه های معماری و برنامه ریزی شهری می تواند کمک شایانی جهت رسیدن به اهداف شهرداری نماید.

جمالی نژاد افزود: دانشگاه و شهرداری باید ارتباط قوی تر و سازمان یافته تری داشته باشند که این امر موجب تسهیل و تسریع حل مسائل و مشکلات شهری جهت رسیدن به شهری پویا و آباد می گردد.  

 

معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری یزد